Kurumsal

500 m2 kapalı toplam 900 m2 alana sahip tesislerimizde kalite, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek, temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makine ve kalıplar, tecrübeli bir teknik kadro ve uzman personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz.

Hakkımızda

Galvaniz tesis ekipmanları, arıtma ve tanklar üzerine profesyonel hizmet veren firmamız, teknolojiyi kalite ile birleştirerek çalışmaktadır.  Kültürel değerlerimiz ve etik anlayışımızla birinci sınıf çözümler sunulur. Tüm bunlar çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde gerçekleştirilir. Başarıyla sunduğumuz çözümlerin arasında şunlar yer almaktadır;

  1. Serpantin İmalatı
  2. Özel Tank İmalatları
  3. Yüzey İşlem Tankları
  4. PVDF Tank İmalatı
  5. PP Tank İmalatı
  6. HDPE Tank İmalatı
  7. Endüstriyel Fan İmalatı
  8. Gaz Yıkama Sistemleri
  9. Galvaniz tesis ekipmanları

ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemleri belgesini almaya hak kazanan firmamız, daha iyi hizmetler sunabilmek için kendini devamlı yenilemekte ve genişlemektedir.

Yenilikçi Yıkama Sistemleri ve Tank Çözümleri

Firmamız sektöründe yeniliğe ve gelişmeye büyük bir önem vermektedir. Sektöründe Ar-Ge sistemlerine yaptığı yatırımlar ile öncülerin arasında bulunmaktadır. Sunduğu sistemler, tüm ihtiyaçları modern bir şekilde karşılamaktadır.

Atık suda koku giderimi, gaz yıkama sistemleri ve tank imalatları bu bakımdan özel çözümler üretmektedir. Tüketiciler tarafından tercih edilen bir marka olmayı amaçlayan firmamız, bunu sağlamak için müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. En son teknolojiyi ürünlerine yansıtarak, alanında ilklere imza atmaktadır.

Tüm bu hizmetleri firmamız çevreye duyarlı bir şekilde yapmaktadır. Böylece yarınlara daha güzel başlangıçların yapılmasını amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin
Bize Ulaşın

0262 349 64 14

Online Katalog

Online Kataloğumuza ulaşmak için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

iconKurumsal

Teknik Plastik olarak plastik teknolojileri üzerine, kültürel değerlerimiz ve etik anlayışımızla birinci sınıf çözümler üretmeye devam ediyoruz.

900 +
Tamamlanan Proje
1300 +
Referans
25 +
Personel
25 +
Yıllık Tecrübe