Tamamlanan Projelerimiz

25 yılı aşkın bir süreden beri her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturabilmek adına Teknik Plastik olarak hizmet vermekteyiz. Standart veya özel tank ve ekipman imalatlarımız ile endüstriyel alanda güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerimiz ile bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar tamamlamış olduğumuz birbirinden önemli projelerimiz ile sektöründe önde gelen pek çok endüstriyel işletme ve firmayla çalışan firmamız, profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm bu görevleri başarıyla tamamlayarak sizlerin güvenini ve memnuniyetini bir kez daha kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir.

Özellikle atıksu arıtma tesisleri, gaz yıkama ve arıtma sistemleri gibi daha pek çok alanda özel ve standart üretim tanklarımızla var olduğumuz bu sektörde, bizi tercih eden tüm müşterilerimize büyük bir özveri ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını asla göz ardı etmeden onların isteklerini tamamıyla karşılayacak imalatlarımız ile tesislerine kaliteli ürünler kazandırmaktayız.

Üretmeye ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye hız kesmeden devam eden firmamız, daha nice başarılı projelerle müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktadır. Tamamladığımız bu önemli projeler, ileride tamamlayacağımız diğer büyük projelerin bir göstergesi olarak bulunurken, tüm bu gerçekleştirmiş olduğumuz projeler ile ilgili firmamızı sorarak bilgi alabilirsiniz.

İmalatımız olan tanklar ve ekipmanlar ile oldukça önemli alanlarda güvenilirliği, uzun ömürlülüğü ve kullanışlılığı bir arada bulundurarak, özellikle kullanım alanlarına tamamen uygun şekilde imal ettiğimiz ürünlerimiz sayesinde bugün bu projeleri başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Atıksı arıtma tesisleri için sunduğumuz harika hizmetler ile yalnızca ülkemizde değil Azerbaycan’da da önemli bir faaliyet gösteren firmamız, bunun yanı sıra galvaniz tesisi, araç sektörü, jet endüstrisi gibi oldukça önemli alanlarda başarıyla hizmetlerini gerçekleştirmiştir.