Gaz Yıkama Sistemleri

Firmamız gaz yıkama sistemlerini firmaların gereksinimlerine göre imal etmektedir. Hem polietilen hem de polipropilen malzeme kullanılabilmektedir. Bu kapsamda sunulan Scrubber, Degazör ve Desülfürizasyon İmalatları ile zararlı gazları verimli bir şekilde engellemektedir.

Gaz Yıkama Sistemleri

image
image

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre polietilen (PE) ve polipropilen (PP) malzeme kullanarak Scrubber ( Gaz Yıkama Sistemleri) yapmaktadır.

image
image

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre polietilen (PE) ve polipropilen (PP) malzeme kullanarak Degazör İmalatı yapmaktadır.

image
image

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre polietilen (PE) ve polipropilen (PP) malzeme kullanarak Desülfürizasyon İmalatı yapmaktadır.

Gaz yıkama sistemleri günümüzde hayati bir önem taşır. Fabrikalar ve endüstriyel alanlar üretim için oldukça önemlidir. Ancak bu sürecin sonunda havaya zararlı gazlar salınır. Bunlar da çevreye byü zararlar verir.

Bu gazların hem insanların hem de hayvanların sağlığını tehlikeye atmaması için gaz yıkama sistemleri kullanılmaktadır. Böylece gazlar yıkanarak zararlı etmenlerden arındırılmakta, böylece daha temiz bir çevreye olana tanınmaktadır.

Firmamız gaz yıkama sistemlerini firmaların gereksinimlerine göre imal etmektedir. Hem polietilen hem de polipropilen malzeme kullanılabilmektedir. Bu kapsamda sunulan Scrubber türleri, zararlı gazları verimli bir şekilde engellemektedir.

Kullanılan sistemler tesislerin ihtiyacına göre değişmektedir. Ancak gereksinimlere göre amonyak, hidrojen siyanür, hidroklorik asit, hidrojen sülfür , sülfürik asit, nitrik asit ve kostik scrubber çözümleri sunulabilmektedir. Tüm bunlar Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yönetmeliklere, gerekli yasal mevzuatlara uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra kurulum ardından gaz ölçümlerinde, hava kirliliği yönetmeliğindeki sınırların aşılmayacağı da firmamız tarafından sizlere garanti edilmektedir. Böylece verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanınır.