Tank İmalatı

Teknik Plastik Tank modellerini firmalara özel olarak sunulmaktadır. Müşteriler tarafından buna yönelik olarak iletişime geçildiği zaman ilk olarak toplantı yapılmakta ve ihtiyaçlar dinlenmektedir. Ardında örnek çizimler hazırlanmakta, müşteriye ne sunulacağı gösterilmektedir. Bu aşamada talep edilirse bir düzenleme yapılması mümkündür.

Tank İmalatı

image
image

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre polipropilen (PP) malzeme kullanarak Polipropilen Tank İmalatı yapmaktadır.

image
image

Firmamız Teknik Plastik alanında uzman kadrosu,kalitesi ve güvenilirliğiyle PVDF Tank İmalatı konusunda kendini ispatlamış bir firmadır.

image
image

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına göre polietilen (HDPE) malzeme kullanarak Polietilen Tank İmalatı yapmaktadır.

image
image

Firmamız Teknik Plastik alanında uzman kadrosu,kalitesi ve güvenilirliğiyle galvaniz tesisi kurulumu konusunda kendini ispatlamış bir firmadır.

image
image

Kimyasal karıştırıcılı tank üretimi yapan firmamız başta kimya ve boya sanayine uygun ürünlerle hizmet vermektedir. Özellikle uygulama hacmine uygun tank, karıştırma hacmine uygun mikser (karıştırıcı) imalatı yapan firmamız sektörün ihtiyaçlarına uygun kaliteli üretimin adresi olmuştur.

image
image

PP, HDPE, PVDF, vb. malzemelerden, boyut ve şekil ayrımı olmaksızın kimyasalınızın cinsine göre; prosesinizin ihtiyacı neyse ona uyguntava, zemin havuz kaplaması,seviye göstergesi, filtre, tambur, dolum ekipmanları, laboratuar ekipmanları, serpantin, vb. imalat yapmaktayız.

Tanklar günümüzde bir depolama aracı olarak birçok yerde kullanılmadır. Su, asit, kimyasal maddeler ve daha birçok şeyi bunlara depolamak mümkündür. Bunların iç ve dış tasarımları içinde tutacağı maddeye göre özel olarak imal edilmektedir.

Tank modelleri firmalara özel olarak sunulmaktadır. Müşteriler tarafından buna yönelik olarak iletişime geçildiği zaman ilk olarak toplantı yapılmakta ve ihtiyaçlar dinlenmektedir. Ardında örnek çizimler hazırlanmakta, müşteriye ne sunulacağı gösterilmektedir. Bu aşamada talep edilirse bir düzenleme yapılması mümkündür.

Müşteri tarafından onay edilince imalat süreci de böylece başlamaktadır. Alanında birinci sınıf malzemeleri kullanan firmamız, yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilecek çözümlere sahiptir. Bunun yanı sıra yüzey işlem, PVDF, PP, HDPE tankları da firmamız tarafından imal edilmektedir.

Tüm bunlar firmaların gereksinimlere göre özel bir şekilde imal edilmekte, böylece sunulmaktadır. Kaliteli bir yapıya sahip olan ürünlerimiz yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bu bakımdan kullanılacağı yere göre imal edilir. Bu nedenle farklı şekillere sahip olabilir. Sadece dikey değil yatay imalatlar da yapılabilmektedir.